کاهش ۳۱ درصدی تصادفات منجر به فوت در قزوینرئیس پلیس‌راه استان قزوین از کاهش ۳۱ درصدی شمار تصادفات فوتی از آغاز رزمایش ترافیکی تا پانزدهم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ خبر داد.

به گزارش لاگ، سرهنگ «نصرالله بیگلری» گفت: با تلاش پلیس‌راه استان قزوین و دستگاه‌های امدادی از آغاز رزمایش ترافیکی تا پانزدهم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ با توجه به افزایش تردد خودرو در محورهای مواصلاتی استان شاهد کاهش ۹٫۶ درصدی مجموع تصادفات در استان بودیم.

وی ادامه داد: در این مدت شمار متوفیان ۴۴٫۴ درصد، شمار مجروحان ۱۰ و شمار تصادفات فوتی ۳۱ درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس‌راه استان گفت: از آغاز رزمایش ترافیکی نوروز ۹۷ تا پانزدهم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ تعداد ۲۱ میلیون و ۲۰۹ هزار خودرو توسط سامانه‌های اداره حمل‌ونقل در محورهای استان به ثبت رسید که در مقایسه با مدت مشابه در سال ۹۶ «۲۲٫۲» درصد افزایش تردد را شاهد بودیم.

بیگلری تصریح کرد: در این مدت ۳۷ میلیون و ۲۴۱ هزار و ۸۰۰ لیتر سوخت در جایگاه‌های سوخت استان عرضه و در مقایسه با مدت مشابه در سال ۹۶ افزایش ۱۶٫۳ درصدی را نشان می‌دهد.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین از همکاری هم‌وطنان با پلیس‌راه و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در سفرهای نوروزی هم‌چنین از تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاه‌های امدادی در این رزمایش تشکر کرد.

انتهای پیام