ریزش دیوار فرسوده روی دو خودرو و یک موتورسیکلت در دزفولمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از حادثه ریزش دیوار فرسوده روی دو خودرو و یک موتورسیکلت و نجات یک نفر در این حادثه خبر داد.

«عبدالحسین معظم‌فر» در گفت‌وگو با لاگ، اظهار کرد: در پی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در ساعت ۱۱:۱۷ امروز(۱۲ اردیبهشت ماه) و اعلام گزارش فرو ریختن دیوار یک باب منزل متروکه و قدیمی واقع در کوچه مجدیان ورودی پل جدید، بلافاصله اکیپ‌های آتش‌نشانی از نزدیک‌ترین ایستگاه‌های همجوار به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان با رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند دیواری به طول حدوداً ۱۰ متر در اثر فرسودگی روی دو خودرو سواری پراید و وانت مزدا و یک دستگاه موتورسیکلت که در مجاورت این دیوار پارک شده بودند، آوار شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول افزود: در پی ریزش این دیوار فرسوده، راننده خودرو پراید که مردی حدودا ۵۰ ساله بود، درون خودرو محبوس شده بود که خوشبختانه بدون هیچگونه آسیبی، به کمک شهروندان و اهالی از خودرو خارج‌سازی شد و نجات یافت.

معظم‌فر با بیان اینکه عملیات آواربرداری توسط آتش نشانان همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: در این حادثه با تصمیم ستاد فرماندهی عملیات، یک دستگاه خودری اطفای حریق از ایستگاه سیار چهارراه شریعتی و یک دستگاه خودروی امداد و نجات از ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام شد.

انتهای پیام