توقف موقت تلاش‌ها برای پیدا شدن جوان غرق‌شده در رودخانه سیمره


مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر لرستان گفت: ادامه تلاش‌ها برای پیدا شدن جوان غرق‌ شده در رودخانه سیمره به‌ صورت موقت متوقف شد.

به گزارش لاگ منطقه لرستان، صارم رضایی اظهار کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان و شدت جریان آب ادامه جستجوی جوان غرق شده در رودخانه سیمره به‌ صورت موقت متوقف و ادامه عملیات در صورت مساعد بودن شرایط جوی از سر گرفته خواهد شد.

وی با بیان این که کار جستجو از زمان وقوع حادثه تاکنون استمرار داشته است، ادامه داد: غواصان به همراه امدادگران علاوه بر محل وقوع حادثه ادامه عملیات را از قسمت‌های پایین‌تر و نقاطی را که احتمال ماندن و گیرکردن پیکر این جوان غرق‌شده را دارد، ادامه دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان در پایان از مردم خواست با توجه به قرار گرفتن در فصل بهار و با شدت گرفتن بارش‌ها در این فصل که باعث سیلابی و طغیان رودخانه‌ها به‌ ویژه سیمره می‌شود، هنگام حضور در ساحل این رودخانه‌ها از وارد شدن در آب جاری خودداری کنند.

بهمن پرورش غواص حاضر در این عملیات گفت: شیب منفی زمین،‌ جهت، شدت آب رودخانه و حجم سنگ‌های بزرگ در کف رودخانه کار را برای ادامه جستجو سخت کرده و احتمال پیدا شدن جسد را با دشواری مواجه کرده است.

انتهای پیام