افزایش مصرف شیشه و دستمال در همدان


نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه متأسفانه آمار دقیقی از مصرف‌کنندگان موادمخدر نداریم، گفت: در حوزه مبارزه با موادمخدر تا کنون جزیره‌ای عمل شده است.

به گزارش لاگ، علی فتحی سه‌شنبه ۴ اردیبهشت در شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان همدان، با اشاره به اینکه آنچه در جامعه می‌بینیم خلاف گزارش عملکردها است و نمود عینی این فعالیت‌ها را مشاهده نمی‌کنیم، از افزایش مصرف شیشه و دستمال در همدان خبر داد و گفت: متأسفانه دستمال بسته‌ای هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته نزدیک به ۳ هزار نفر در اثر سوءمصرف موادمخدر جان خود را از دست دادند، افزود: به عنوان یک شهروند هیچ امیدی به وضعیت کنونی ندارم و معتقدم باید تغییر اساسی در حوزه مبارزه با موادمخدر ایجاد شود.

این عضو شورا در پایان خاطرنشان کرد: برای رشد یک جوان میلیاردها تومان هزینه می‌شود اما با اعتیاد این جوان طی چند ماه از بین می‌رود.

به گزارش لاگ، علی فتحی با انتقاد از وضعیت بیکاری و اعتیاد در جامعه، گفت: ما همواره قصد بیان وضعیت گل و بلبل از جامعه را داریم. وی با بیان این مطلب جلسه را ترک کرد.

پاکسازی ۶۰ نقطه آلوده به موادمخدر در همدان

معاون خدمات شهری شهرداری همدان نیز در این جلسه از پاکسازی ۶۰ نقطه آلوده به موادمخدر شهر همدان در سال گذشته توسط شهرداری خبر داد و با بیان اینکه یکی از وظایف شهرداری رفع خطر در زمینه اعتیاد است، گفت: در سال گذشته در چهار منطقه شهرداری همدان ۶۰ نقطه آلوده پاکسازی شده است.

حسین خانجانی با بیان اینکه هر منطقه‌ای که آلوده گزارش می‌شود فورا رسیدگی و پاکسازی خواهد شد، ادامه داد: برای پاکسازی هر نقطه آلوده شهرداری همدان تقریبا ۱۰ میلیون تومان هزینه می‌کند


انتهای پیام