استاندار لرستان: حمایت از ایده‌های کاربردی در حوزه اشتغال/مدل نقطه‌ای در پروژه‌ها پیگیری شود


استاندار لرستان گفت: مدل نقطه‌ای در انجام پروژه‌ها پیگیری شود.

به گزارش لاگ، سید موسی خادمی در جلسه بررسی پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) اظهار کرد: ساختار اداری، بودجه‌ای و قانونی کشور به نحوی است که پروژه‌ها و برنامه‌ها بصورت مدل بخشی انجام می‌گیرند.

وی ادامه داد: چند سالی است که در کشور این مدل به شکل دیگری در حال تغییر است و همه به این نتیجه رسیده‌اند که کارهای پراکنده، مجزای و بخشی جواب نمی‌دهد.

خادمی اضافه کرد: اکنون در نظر گرفتن یک نقطه و مکان و مبنا قراردادن آن برای پیشرفت در ابعاد مختلف بسیار ایده خوبی است که در جایی مانند قلعه گنج پیاده شده و نتیجه خوبی دارد.

استاندار لرستان افزود: خوشبختانه از سال قبل سپاه با این مدل نقطه‌ای در حال انجام پروژه‌هاست که کار خوب و جدیدی است ولی در برخی موارد اشکالاتی وجود دارد که مرتفع خواهد شد.

وی یادآور شد: باید در کمیته‌های راهبردی دستگاه‌های مختلف در بحث پروژه‌های عمرانی شرکت کنند و مطالعات آورده شود که کدام روستا در اولویت قرار بگیرید.

خادمی خاطرنشان کرد: باید به سمت مراکز پرجمعیت و مرکز دهستان‌ها برویم تا نقاط آبادی داشته باشیم.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های گردشگری استان بسیار زیاد است، افزود: در این حوزه جای کار بسیار است و تاکنون استفاده لازم وکافی از آن نشده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: از ایده‌های کاربردی در حوزه اشتغال استفاده می‌کنیم. همه ما دلمان می‌خواهد در استان شغل ایجاد کنیم و از کسی که راه را نشان دهدحمایت می‌کنیم.

انتهای پیام