آغاز طرح پژوهشی سند ارتقاء وضعیت امور زنان و خانواده استان هرمزگان


جلسه

قرارداد همکاری اداره کل امور بانوان استانداری هرمزگان و جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان با محوریت پژوهش در راستای “سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده استان هرمزگان” امضا شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در این جلسه اظهار کرد: رویکرد سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده استان هرمزگان ارزیابی مشکلات و آسیب‌های حوزه زنان در هرمزگان به تفکیک شهرستان‌های استان است.

یعقوب نژاد افزود: وقتی آمار زندانیان زن در استان هرمزگان را بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم بیشتر افرادی که به این مرحله رسیده‌اند از عدم شناخت و نداشتن آگاهی‌شان بوده است، امیدوارم با این سند به ارائه راه‌حل‌های کاربردی برسیم هرچند که به اعتقاد بنده بهترین راه‌حل در شرایط کنونی آموزش است.

وی با بیان اینکه این سند باید همان سال‌های اول شکل‌گیری مرکز مشارکت امور زنان تنظیم می‌شد اما هنوز هم دیر نیست، تصریح کرد: امیدواریم طرحی خوب و قابل دفاع بوده و فتح بابی برای مشارکت بیشتر ما با جهاد دانشگاهی باشد به‌خصوص در زمینه‌های پژوهشی.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: طبق برنامه زمان‌بندی این طرح پژوهشی باید از اول خرداد آغاز و تا نیمه‌های شهریور به اتمام برسد و پس از تائید نهایی به تهران ارسال شود و پس‌ازآن باید بتوانیم برای هرکدام از مشکلاتی که در شهرستان‌ها وجود دارد راهکار ارائه دهیم و طرحی را معرفی کنیم.

به گزارش لاگ، در پایان این جلسه قرارداد توسط مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان و رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان به امضا رسید.

انتهای پیام